Kretsstyret

Kretsstyret i Romerike krets består av kretsleder, visekretsleder, fem styremedlemmer og en vara.

Kretsstyret består i 2017 av: 

Kretsleder Morten Kolbu Rælingen kretsleder@romerikekrets.no
Visekretsleder Marcus Gjermundshaug Lørenskog syd visekretsleder@romerikekrets.no
Styremedlem Astrid Rossow Nes-Årnes astrid@romerikekrets.no
Styremedlem Odd-Arne Diseth 1. Bjørkelangen odd-arne@romerikekrets.no
Styremedlem Mathilde Sørlie Dahl Hemnes mathilde@romerikekrets.no
Styremedlem Even Martinsen 5. Eidsvoll even@romerikekrets.no
Styremedlem Eirik Sverreson Indregård Skedsmo eirik@romerikekrets.no
Vara Kristin Hurthi Nittedal kristin@romerikekrets.no